Mūsų teikiamos paslaugos

Krovinių gabenimai sausuma

Sudarome optimalius maršrutus, kad Jūsų krovinys būtų pristatytas laiku ir ekonomiškai.
Specializuojamės krovinių pervežimu, tiek dalinių, tiek pilnų krovinų iš/į Europos Sąjungos ir NVS šalis. Taip pat, galimas pristatymas ir į bet kurią pasaulio šalį.
Pristatymas „nuo durų prie durų“.
Intermodalinio transportavimo galimybė – krovinio gabenimas keliomis skirtingomis transporto priemonėmis.

Sandėliavimo logistika

Teikiame sandėliavimo, krovos, pakavimo, rūšiavimo paslaugas. Visa sandėlio veikla yra apdrausta civiliniu bei turto draudimu.

Krovinių gabenimai jūra

Jūros transportu gabename krovinius iš terminalo į terminalą arba „nuo durų iki durų“. Paslaugos teikiamos į visas ir iš visų pasaulio šalių. Pilnų konteinerių ( FCL ) ir dalinių krovinių ( LCL ). Netipinių išmatavimų, svorio, formos ar saugos lygio krovinių gabenimo galimybė.

Krovinių draudimo paslaugos

Gabenant vertingus ir/arba lengvus, trapius krovinius vertėtų pagalvoti apie papildomą krovinio draudimą visai krovinio vertei. Rekomenduojame drausti krovinius tuomet, kai gabenamo krovinio vertė pagal pirkimo dokumentus yra didesnė kaip 10 eurų už 1kg. Sutvarkome visus su draudimu susijusius klausimus.

Muitinės sandėlio bei laikinojo saugojimo sandėlio paslaugos

Atliekame ilgalaikio bei trumpalaikio saugojimo paslaugas muitinės ( VR0643 ) ir laikinojo saugojimo sandėliuose ( VV0164 ) bei visas susijusias ir klientams reikalingas procedūras.

Muitinės tarpininko paslaugos

Pildome bendruosius administracinius dokumentus ( BAD ) importo, eksporto bei tranzito procedūroms. Forminame pervežimui reikalingus krovinių gabenimo dokumentus – CMR, TIR Carnet ir elektronines TIR Carnet deklaracijas. Suteikiame garantijas importo ir tranzito procedūroms.